Hosting Hizmetleri

Web hosting hizmeti kişisel veya kurumsal web sitelerinin internet üzerinden erişimini sağlayan internet hosting hizmetinin bir tipidir. Hosting hizmetini sağlarken kendimize ait olan sunucularımız üzerinden müşteri talepleri doğrultusunda ayırdığımız sistem kaynakları (Disk alanı (HDD), Site trafiği (Bandwidth)) müşterinin kullanımına sunulmaktadır.
 
MedyaProTek  kendi sunucularında  müşterilerimizin  web özelikleri ve tercihlerine göre  en uygun şekilde  ve verilerde  hosting hizmeti vermekteyiz  gerek e-ticaret gerek kurumsal veya bireysel yapılandırmalarda  tercih edilecek  hosting paketlerini ve web arayüzü ile   bütünleşik şekilde  hazırlamaktayız dileyen  müşterimiz sadece hosting  paketi alarak  uygulamalarını   bizzat yönetebilirler  bu noktada  web hosting  web tasarım ile  kombine edilmiş paket seceneklerinden  de  faydalanabilirler.
 
Paketlerimizi inceleyerek sizlere en uygun paketi seçebilirsiniz...
 
MedyaProTek olarak siz değerli müşterilermizin istek ve taleplerine  uygun şekilde  4 ayrı Hostin paket  Seçeneği hazırlanmıştır  paketlerimizde belirli özelikler sunulmakla birlikde   farklı özeliklerde veya daha yüksek performansda secenekler de  tercih edilebilir  bu tercihlerinizi  bizlere ulaştırarak  gerekli işlemleri hosting seçeneginize  ilave edebilirsiniz.Bu işlemler  tamamlanması ve tercih edilmesi durumunda ilave  seçeneklerine + ücret talep edilmektedir.
 
Değerli müşterilerimiz  amacımız  sizlere hosting hizmetini vermekle birlikde  ihtiyacınız olan bir web sitesi ile  web sitenizin barınması için gerekli olan hosting sisteminin  uygun  şekilde  konumlandırılmasını sağlamaktayız. Buradaki  hosting talebinizi yüksek performanslarda olması önem teşkil etmemektedir bütcenize baglı olarak  ve web siteniz icin gerekli  performansı  düşünerek adımlar atılmalıdır.
 
Nasıl Hoting Seçmeliyim Derseniz?
 
Örneğin  Bir kurumsal  site icin  Megabayt (Mb) adını verdiğimiz disk alanı  minimum 50,100 Mb gibi disk alanı ile başlar tercih edilmesi durumunda depolama alanı hizmet veren firma tarafından yükseltilebilir böylece sitenizde bulunan site tasarımı, resim, video, müzik gibi materyallerin Mb boyutu hesaplanarak  en uygun hostin seçeneği  tercih edilmelidir.   
 
Aylık trafik nedir Derseniz? 
 
Aylık trafik  adı verilen tercih edilen hostin sistemi ile bütünleşik çalışan veri kontrolüdür  trafik sistemi adından da anlaşıdığı üzere  sitenizin  ziyaret edilmesi durumunda ziyaret eden ve görüntüleme sonucu yoğunluk derecesine göre belirlenen total verilerdir. Bu durumda web sitenizin  reklama  yönelik bir uygulama  yapılmasını varsayarak  sitenize giriş ve çıkışların reklam sürecinde ziyaretci görüntüleme oranı yükselecektir  5.Gb  trafik ile belirlenmiş olan hosting paketiniz reklam süresine bağlı olarak  bu değerler limitini doldurabilir  tabiki bu bir istisnadır tercih edilmesi durumunda aylık trafik değerleriniz ve limitiniz hosting  hizmetini aldıgınız firmadan + ücret ödeyerek yükseltemeniz mümkündür.